demel&partneři

Description

PRODEJ BYTU 3+1
V HRANICÍCH.

1 990 000 Kč

kuchyně

Lokalita

Hranice,
Hranice u Slavošova

Dispozice

byt 3+1

Výměra nemovitosti

Užitná plocha: 74 m²
Balkón: 3 m²
Sklep: 2 m²

Náklady na provoz

Elektro: 1 500Kč/měs
Voda: 300 Kč/měs
Topení: 3 000Kč/měs
Ostatní: 500 Kč/měs
Fond oprav: 1 000 Kč/měs
Splátka úvěru: 0 Kč/měs
Celkem: 6 300 Kč/měs

Chcete bydlení podle svých představ na klidném venkově, ale zároveň pro Vás dům není to pravé ořechové? Nebo patříte ke šťastlivcům, kterým leží na účtu pár peněz navíc a chtěli by je rozumným způsobem investovat? Tak následující řádky jsou přímo pro Vás! Rád bych Vám představil byt, který přímo vybízí k otevření šuplíku, do kterého jste si schovali své nápady o snovém bydlení.

Tento byt o dispozici 3+1 se nachází takřka v srdci přírody, což ocení každý milovník procházek a
výletů, ale zároveň je v dojezdové vzdálenosti od města Zruč nad Sázavou, kde seženete vše od rohlíku, přes školu pro vaše ratolesti až po kontrolu u lékaře. 

Pokud jste měli někdy problém s parkováním, tak ten tady můžete rovnou hodit za hlavu, protože parkování před bytovým domem je zde naprosto bezproblémové. Zároveň je přímo u domu dětské hřiště se zahradou, což ocení nejedna maminka.

Byt se nachází hned v prvním patře, takže až na Vás ze šuplíku vyskočí ten pravý nápad, tolik se nenaběháte a zároveň na Vás nebude zespodu tlouct soused koštětem, až začnete po vydařené rekonstrukci skákat radostí.

K bytu náleží sklep, kam můžete uložit nepotřebné harampádí nebo kompot od babičky. Kuchyň je opravdu prostorná, takže si v ní budoucí hospodyňka může klidně zatancovat. Balkón, ze kterého jde vidět na dětské hřiště a můžete tak kontrolovat děti, je rovněž součástí tohoto bytu. Pro bezdětné může být balkón místem relaxace, kde se můžete ponořit do detektivky s šálkem horké kávy nebo zde pěstovat své oblíbené květiny.

Tak co? Není na čase otevřít ten šuplík plný nápadů a pustit se do toho?

PŮDORYSY.

TECHNICKÉ PARAMETRY.

O BYTĚ.

Tento byt o dispozici 3+1 vyžaduje rekonstrukci, což je výborná
příležitost pro každého, kdo by si chtěl 74 m2 přizpůsobit podle svých přání a potřeb. Máte tak jedinečnou šanci vytvořit si bydlení přesně na míru, od výběru podlah až po instalaci nové kuchyňské linky. Najdete tu i balkón, kde si můžete z rajčat udělat živý plot a zároveň za ně neutratíte balík v supermarketu a sklep, kam pak schováte lečo, které z té velké
rajčatové úrody uděláte. 
Před bytovým domem se nachází menší zahrada s dětským hřištěm, která je jako stvořená pro odpolední relaxaci nebo hraní s dětmi. Parkování u domu je bezproblémové, což oceníte jak při každodenním životě, tak i v průběhu rekonstrukce. Ať už přijedete s nákupem nebo stavebním materiálem, vždy najdete místo pro své auto.

GALERIE.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA.

Hodnota nemovitosti:
Výše úvěru (v Kč):
Vlastní zdroje (v Kč):
Doba splácení (v letech):
Roční úroková sazba (%):

Celková splatná částka

Tato nemovitost již od

měsíčně.

LÍBÍ SE VÁM TATO NEMOVITOST?

  Filip Demel

  Domluvte si semnou prohlídku, kde Vám vše ukážu a hlavně pomůžu s rozhodnutím.

  Zajímají Vás novinky ze světa realit?

  Přihlašte se k odběru našeho newsletteru

  Property Detail

  Facts and Features

  Amenities

  Location

  Floor Plans

  Customer Reviews

  0 Reviews

  Byt 3+1, Hranice 0 reviews

  Login to Write Your Review

  There are no reviews yet.