demel&partneři

Description

PRONÁJEM BYTU 2+1
V TŘEBÍČI.

12 500 Kč

kuchyně

Lokalita

Okrajová,
Třebíč

Dispozice

byt 2+1

Výměra nemovitosti

Užitná plocha: 55 m²
Lodžie: 6 m²
Sklep: 2 m²

Náklady na provoz

Elektro: 1 100 Kč/měs
Plyn: 300 Kč/měs
Voda: 500 Kč/měs
Teplá voda: 800 Kč/měs
Topení: 1 000 Kč/měs
Ostatní: 300 Kč/měs
Fond oprav: 0 Kč/měs
Splátka úvěru: 0 Kč/měs
Celkem: 4 000 Kč/měs

Hledáte byt, kde se budete cítit tak skvěle, že i umakart v koupelně vám bude připadat jako
designový prvek? No tak mám pro vás jeden kousek přímo v Třebíči na ulici Okrajová, který je tak útulný, že budete chodit domů s úsměvem na tváři i v ty nejdeštivější dny.

Mám tu pro vás byt 2+1 s 55 m² plných světla a pohody. Kuchyně? Tak v té se i obyčejné vaření promění v kulinářský zážitek. A ta spižírna? Připravte se na to, že se stane vaší novou nejlepší 
kamarádkou při půlnočních chutích na svačinku.

Obývák je jako stvořený pro relaxaci po dni plném dobrodružství nebo práce, a ložnice? Tam se každé ráno budete cítit jako znovuzrození. Co se týká té umakartové koupelny, věřte, že to není tak hrozné, jak to zní.

Ale to nejlepší teprve přichází – představte si večery na prostorné lodžii s oblíbeným nápojem v ruce, když sledujete, jak vychází hvězdy. A nebojte, k bytu je i sklep, takže místo na uložení všeho, co potřebujete (a možná i toho, co nepotřebujete), vám určitě nebude chybět.

A cena? 12 500 Kč za měsíc plus 4 000 Kč za energie. Majitelka požaduje jen dvouměsíční kauci, a co se týče provize realitní kanceláři, zaplatíte jen jeden měsíční nájem bez energií. Zní to dobře ne?

Tak neváhejte a přijďte se podívat. Kdo ví, třeba se právě tenhle byt na Okrajové ulici v Třebíči stane vaším novým domovem.

TECHNICKÉ PARAMETRY.

O BYTĚ.

Už máte sbalené kufry a rádi byste se co nejdříve někam přestěhovali? Tento byt o dispozici 2+1 s výměrou 55 m2 na vás čeká s otevřenou náručí na ulici Okrajová v Třebíči. Jakmile otevřete dveře, ložnice vám hned podstrčí pantofle a obývák zapne váš oblíbený film. Kuchyň zase bude každý den koketovat s novými recepty, aby vás přesvědčila, že je právě dnes ten pravý čas na experimentování s avokádovým toastem. A spižírna? Ta bude vaším malým zásobníkem na časy, kdy se vám nebude chtít jít nakupovat. Koupelna si vás, i přes svůj umakartový outfit, získá svou praktičností a čistotou. A samostatné WC… No, každý potřebuje místo, kde může být chvíli sám se sebou, no ne? Ale to nejlepší na tom všem je velká lodžie. Představte si, že si tam dopřáváte ranní kávu, to zní dobře ne? A když už budete mít plné zuby všeho přebytečného, čeká na vás sklep – tajný úkryt pro vše, co už nechcete vidět.

CO BYT NABÍDNE.

CHCETE SE ROVNOU STĚHOVAT?

Tento byt je ideální pro někoho, kdo nechce žít v centru města, ale pořád má rád vše na dosah. Pokud vám to zní jako něco, co zrovna hledáte, pak si můžete začít balit věci a rovnou se nastěhovat, protože tento byt na ulici Okrajová je pro vás ihned k dispozici. 

LODŽIE A SKLEP? NO JASNĚ! 

Lodžie bude ideálním místem, kam si v létě vytáhnete křeslo a budete
relaxovat po náročném pracovním týdnu. A určitě vám přijde vhod také sklep, kam schováte všechny věci, které vám doma zrovna teď budou překážet, ale jednou se určitě budou hodit. 

HLEDÁTE BYT, ODKUD BUDETE V CENTRU CO BY DUP?

Tento byt na ulici Okrajová je sice téměř na okraji Třebíče, ale stále budete ve středu dění. Až vám doma dojde mléko, když zrovna večer dostanete chuť na kakao, jste v obchodě pěšky za pár minut. A do centra? Stačí
seběhnout kopec. A co škola, školka nebo střední? O vzdělání vašich 
ratolestí bude postaráno a nebudou muset čekat ani na autobus. 

GALERIE.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA.

Hodnota nemovitosti:
Výše úvěru (v Kč):
Vlastní zdroje (v Kč):
Doba splácení (v letech):
Roční úroková sazba (%):

Celková splatná částka

Tato nemovitost již od

měsíčně.

LÍBÍ SE VÁM TATO NEMOVITOST?

  Filip Demel

  Domluvte si semnou prohlídku, kde Vám vše ukážu a hlavně pomůžu s rozhodnutím.

  Zajímají Vás novinky ze světa realit?

  Přihlašte se k odběru našeho newsletteru

  Property Detail

  Facts and Features

  Amenities

  Location

  Floor Plans

  Customer Reviews

  0 Reviews

  Byt 2+1, Třebíč 0 reviews

  Login to Write Your Review

  There are no reviews yet.