demel&partneři

Description

PRODEJ REKREAČNÍ CHATY V POUŠOVĚ.

1 400 000 Kč

pohled na chatu zepředu

Dispozice

2+kk

Lokalita

Poušov,
Třebíč - Poušov

Výměra nemovitosti

Užitná plocha: 75 m²
Zastavěná plocha: 31 m²
Velikost zahrady: 353 m²

Náklady na provoz

Elektro: 800 Kč/měs
Voda: 0 Kč/měs
Celkem: 800 Kč/měs

Máte dost městského shonu, hluku a nekonečných front v supermarketech? Přemýšlíte, kde
načerpat novou životní sílu a užít si trochu klidu? Myslím, že pro vás mám řešení! Představuji vám chatu v idylickém koutu Třebíče v Poušově, která je vaším lístkem do světa pohody.

V této chatě s dispozicí 2+kk budete mít stoprocentně dostatek prostoru pro nějaký ten oddych od hluku města, přeplněných obchoďáků a neustálých kolon. V obývacím pokoji s kuchyňským koutem můžete s dětma hrát člověče nezlob se, zatímco vaše drahá polovička bude nařezávat buřty na večerní grilovačku. V patře pak najdete ložnici, kde se po náročném dni všichni pohodlně vyspíte. A pro všechny vaše poklady je tu ještě úložný prostor v podkroví. 

Chata je napojená na elektřinu, takže když zrovna nebudete mít chuť na romantiku při svíčkách, stačí rozsvítit světla. Vyrušte svoje děti ze světa internetu a ukažte jim, že záchod nemusí být jen splachovací. Nebudete hned tak drsní, že byste je nutili utírat se lopuchem, ale suchý záchod by je mohl trochu vrátit zase zpět nohama na zem. A jestli máte psa, kočku, nebo třeba králíka, kterého byste rádi vzali s sebou, oplocená zahrada zajistí, že váš čtyřnohý kamarád nebude chodit na
nezvané návštěvy k sousedům. 

A pokud bude dál globální oteplování pokračovat tak, jako do teď, tak v létě určitě oceníte menší ochlazení. Bazén, ikdyž malý, zchlazení v parných letních dnech zaručuje.

V dnešní zrychlené době určitě každý ocení mít nějakou možnost aspoň na chvíli zpomalit. Tahle chata vám to umožní. Tak nečekejte, až se někdo rozhodne využít této příležitosti dřív než vy. Chata v Poušově čeká právě na vás! Ozvěte se, prohlédněte si, zamilujte se a užívejte si život na plno,
daleko od městského ruchu, ale zase ne tak daleko, abyste nedošli do obchodu pro něco na gril. 

TECHNICKÉ PARAMETRY.

O CHATĚ.

Hledáte místo, kde se zastaví čas a ruch velkoměsta, který naopak vystřídá jen šumění listí či zpěv ptáků? Mám pro vás jedinečnou chatu v Poušově, která je stvořená pro každého, kdo touží po skutečném odpočinku a chce zažít léto plné nezapomenutelných zážitků jako z filmu. 
Své útočiště zde najdete na rozlehlých 75 m2  útulně zařízeného prostoru, obklopeném zahradou plnou zeleně o velikosti 322 m2. Nechybí ani bazén, který se stane vašim nejlepším přítelem v létě a v zimě potěší každého vášnivého otužilce. Ačkoli vám nebude chybět moderní komfort, pro milovníky pravé chalupářské atmosféry tu máme suchý záchod. Chata napojená na elektřinu, ale přesto nabízí jedinečnou příležitost prožít romantické večery při svíčkách, kdy můžete na chvíli zapomenout na moderní technologie a jen tak být sami se sebou a přírodou.

GALERIE.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA.

Hodnota nemovitosti:
Výše úvěru (v Kč):
Vlastní zdroje (v Kč):
Doba splácení (v letech):
Roční úroková sazba (%):

Celková splatná částka

Tato nemovitost již od

měsíčně.

LÍBÍ SE VÁM TATO NEMOVITOST?

  Filip Demel

  Domluvte si semnou prohlídku, kde Vám vše ukážu a hlavně pomůžu s rozhodnutím.

  Zajímají Vás novinky ze světa realit?

  Přihlašte se k odběru našeho newsletteru

  Property Detail

  Facts and Features

  Amenities

  Location

  Floor Plans

  Customer Reviews

  0 Reviews

  Rekreační chata, Třebíč – Poušov 0 reviews

  Login to Write Your Review

  There are no reviews yet.