demel&partneři

Description

PRODEJ RODINNÉHO DOMU V ČELADNÉ.

4 990 000 Kč

rodinný dům

Lokalita

Čeladná,
Čeladná, okr. Frýdek-Místek

Dispozice

4+1

Výměra nemovitosti

Užitná plocha: 119 m²
Zastavěná plocha: 85 m²
Velikost zahrady: 1 710 m²
Velikost pozemku: 1 795 m²

Náklady na provoz

Elektro: 2 000Kč/měs
Celkem: 2 000 Kč/měs

Máte rádi klid, přírodu a hlavně hory? Tak pak jste tu správně. Mám pro vás fakt pecku! Tento
domeček v Čeladné je jako stvořený pro někoho, kdo by chtěl uniknout z ruchu města a přenést se do klidu přírody s výhledem na nádherné Beskydy. A pokud máte podnikatelského ducha, dům můžete také pronajímat, protože tahle lokalita je opravdu žádaná v jakémkoliv ročním období.
V zimě toto místo ocení lyžaři a v létě zase milovníci turistiky.

Dům má dvě podlaží, takže místa pro kamarády a rodinné návštěvy je dostatek! V prvním podlaží
najdete předsíň, ideální místo pro pověšení kabátu a odložení bot. Kuchyň, kde můžete vařit skvělé večeře a při tom se kochat nádherným výhledem na hory. Obývací pokoj, perfektní místo na
odpočinek s pytlíkem chipsů a Netflixem. Ložnice, kde se každý den probudíte s pocitem, že jste na dovolené a zrekonstruovanou koupelnu, kde si každý večer můžete vychutnat chvilku pro sebe.

Podkroví je aktuálně nedokončené, ale s trochou péče a lásky z něj bude skvělý prostor pro
společenskou místnost, kde po večerech můžete hrát třeba Scrabble a další ložnice, aby měl kam hlavu složit opravdu každý.

A co víc? Dům stojí uprostřed krásné obří zahrady, kde můžete postavit klidně bazén, abyste tento dům udělali ještě atraktivnějším.

Dům se nachází na okraji obce Čeladná v Beskydech, tady je to opravdový balzám na duši. Lišky vám budou chodit dávat dobrou noc a vůbec nic vás nemůže vyrušit. Ale nebojte, vyžití je tu fakt hodně, takže nudu nečekejte. Kousek je vyhlášený hotel Miura, sportovní hala, kde si můžete zahrát fotbal, florbal, basket, cokoliv co vás baví. V zimě určitě oceníte ski areály. Pro milovníky golfu je
nedaleko Prosper resort Čeladná se 180 ha profesionálního hřiště. A pro ty co touží po adrenalinu, je tu skoro kilometr dlouhá bobovka.

PŮDORYSY.

TECHNICKÉ PARAMETRY.

O DOMĚ.

Pokud hledáte investiční příležitost, která vám zajistí příjmy z pronájmu, rekreační nemovitost anebo dům na bydlení, tak tohle vám umožní
naprosto všechno. Je jen na vás, pro co se rozhodnete. Tomuto domu stačí opravdu jen trocha lásky, péče a nový život, který si zaslouží.

CO DŮM NABÍDNE.

KRÁSNÁ ATMOSFÉRA A KOUZLO PŘÍRODY

Ihned po příjezdu vás okouzlí nejen ta atmosféra, která na vás bude dýchat klidným a příjemným dojmem, ale i okolí, kde vás bude těšit pohled na kopce, lesy a louky. Na veliké zahradě, která dům oplývá jsou vysázené stromky a vy si ji můžete začít zvelebovat podle vašich představ.
Za domem je krásná malá zahrádka, kde si můžete sázet bylinky a květiny. Dům se nachází u silnice takže jediné, co by vás mohlo rušit jsou
projíždějící auta, ale až vás pohltí ten klid, který vyzařuje z okolní přírody, ani nebudete vědět, že okolo nějaká  jezdí.

KAM S VĚCMI? TO NEBUDE VÁŠ PROBLÉM

Nejen chodby v domě, které jsou prostorné můžete využít pro ukládání lyží nebo dalšího sportovního či zahradního náčiní. K domu patří také velký sklep, kam dáte všechno, co zrovna nebudete v sezóně potřebovat.

KLIDNÁ LOKALITA, ALE NUDU NEČEKEJTE

Když zatoužíte po sportu, adrenalinu nebo odpočinku nemusíte jezdit
daleko. V obci máte zkrátka vše, co vám právě tohle umožní. Bobovou dráhu, wellness, sportovní halu a spoustu dobrých restaurací. Ski areály, kterých je v okolí dost na to, abyste si mohli vybrat tu nejlepší sjezdovku.
A to vás určitě donutí vyjet si užít zimní radovánky. 

GALERIE.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA.

Hodnota nemovitosti:
Výše úvěru (v Kč):
Vlastní zdroje (v Kč):
Doba splácení (v letech):
Roční úroková sazba (%):

Celková splatná částka

Tato nemovitost již od

měsíčně.

LÍBÍ SE VÁM TATO NEMOVITOST?

  Filip Demel

  Domluvte si se mnou prohlídku, kde Vám vše ukážu a hlavně pomůžu s rozhodnutím.

  Zajímají Vás novinky ze světa realit?

  Přihlašte se k odběru našeho newsletteru

  Property Detail

  Facts and Features

  Amenities

  Location

  Floor Plans

  Customer Reviews

  0 Reviews

  Rodinný dům Čeladná 0 reviews

  Login to Write Your Review

  There are no reviews yet.