demel&partneři

Description

PRODEJ VÍCEÚČELOVÉHO DOMU VE STARČI.

14 690 000 Kč

Lokalita

Jakubské náměstí,
Stařeč, okr. Třebíč

Dispozice

prodejna
kancelář
byt 3+1
byt 3+kk
byt 1+kk

Výměra nemovitosti

Užitná plocha: 412 m²
Zastavěná plocha: 294 m²
Velikost zahrady: 44 m²

Náklady na provoz

Elektro: 7 000Kč/měs
Voda: 1 000 Kč/měs
Plyn: 7 500 Kč/měs
Ostatní: 0 Kč/měs
Celkem: 15 500 Kč/měs

Pokud hledáte opravdu výjimečnou příležitost, kam investovat a neztratit své peníze, tak následující řádky jsou určeny pro Vás. 

Mám pro Vás víceúčelový dům v obci Stařeč, která se nachází, co by kamenem dohodil od města Třebíč. Možná se někteří z Vás pozastaví nad slovem „víceúčelový”. Bez dovolení Vám to vysvětlím, těm, co vědí, o co jde, to jen přiblížím. 

V domě je již zaběhlá prodejna potravin, bez které si někteří místní neumí svůj život představit. Také jsou zde dva byty o dispozici 3+1 a 3+kk, které nedávno prošly rekonstrukcí a obývají je spolehliví nájemníci. Z obojího plyne stabilní a pravidelný příjem, což jako investor jistě oceníte. 

V přízemí domu se nacházejí komerční místnosti, které se dají využít jako kadeřnictví, kosmetický salon, případně jako kancelář. Která z těchto možností by se Vám líbila, už je čistě na Vás. K domu též náleží velká místnost, která by se dala využít například jako sklad, dále velká chodba s klenutým stropem a uzavřený dvorek, který vybízí jako místo k odpočinku. 

Nespornou výhodou, kterou nesmím zapomenout zmínit, je i velký půdní prostor pro realizaci půdní vestavby dalších dvou bytů, která je již stavebně povolená, a ze které Vám jako investorovi plynou další peníze z pronájmu. 

Tento dům je bezpochyby ideální volbou k investici, protože má neskutečný potenciál, neboť nabízí vhodné prostory jak k pronájmu tak k podnikání a je v těsné blízkosti města Třebíč a zároveň má veškerou občanskou i dopravní vybavenost.

Tak co? Celkem dobrá nabídka, no ne?

PŮDORYSY.

TECHNICKÉ PARAMETRY.

O DOMĚ.

Tento dům byl postaven z kamenů a cihel v roce cca 1880, takže už si toho pamatuje celkem hodně, ale naštěstí prošel několika rekonstrukcemi, takže vypadá celkem k světu. Poslední rekonstrukce, při které proběhla úprava bytových jednotek, se uskutečnila v roce 2019. První byt o dispozici 3+1 se pyšní velkým obývacím pokojem s průchodem do jídelny, ložnicí, kuchyní se spižírnou, velkou koupelnou s vanou a samostatným WC. A jako velký bonus je terasa, která vybízí k letní opalovačce. Druhý byt o dispozici 3+kk nabízí ložnici, dětský pokoj, obývací pokoj s moderním kuchyňským koutem a krásnou koupelnu, kde určitě pořídíte nespočet fotek na Instagram. Střecha domu je po kompletní rekonstrukci, která zahrnovala výměnu krovů a střešní krytiny za kvalitní pálené tašky, takže si můžete připsat další bod do seznamu plusů tohoto domu. V přízemí pak najdete prodejnu potravin, která je v obci nepostradatelná a ještě jeden komerční prostor k tomu. Celý objekt je vytápěn plynovými kotly, které slouží také k ohřevu vody. Pitná voda je zajištěna připojením na vodovodní řád, ale na pozemku je také studna, což je celkem výhoda, protože účty nebudou tak vysoké. V části, kde se nachází prodejna jsou funkční klimatizace a v obci je plně zavedena kanalizace, takže se nemusíte bát, že byste museli volat takové to ne moc voňavé auto, aby vám vycuclo jímku. A abych nezapomněl, hlavu si budete moct vyvětrat na 44 m2 velkém dvorku , vím, není to moc, ale gril se tam určitě vejde.

CO DŮM NABÍDNE.

SKVĚLÁ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Tato nemovitost je ideální volbou k investici, protože má obrovský
potenciál. Nabízí jak prostory pro podnikání, tak k bydlení. V přízemí se
nachází zaběhnutá prodejna potravin a kancelářský prostor, ze kterého může být kadeřnictví nebo kosmetický salon. V prvním patře jsou dva
prostorné byty, ve kterých již bydlí spolehliví nájemníci. Velkou výhodou je stavební povolení k výstavbě dalších dvou bytů v půdních prostorech, čímž bude návratnost vaší investice kratší.

PREDEJNOU A DVĚMA BYTY TO NEKONČÍ

V přízemí domu jsou velké skladovací prostory, nemusíte tak řešit problém s uskladněním věcí. Z chodby se dostanete na menší uzavřený dvorek a k jednomu z bytů patří velká terasa, kterou každý určitě uvítá. Rozlehlý půdní prostor je připravený k výstavbě dalších bytů.

ŽÁDANÁ LOKALITA V BLÍZKOSTI TŘEBÍČE

Tento dům se nachází ve velmi žádané lokalitě, v centru městyse Stařeč , který je v těsné blízkosti Třebíče. V obci se nachází mateřská i základní škola, obchod, restaurace, dětské i fotbalové hřiště, kulturní dům i lékař. Pro snadnou dostupnost do Třebíče je k dispozici pravidelná linka MHD.

GALERIE.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA.

Hodnota nemovitosti:
Výše úvěru (v Kč):
Vlastní zdroje (v Kč):
Doba splácení (v letech):
Roční úroková sazba (%):

Celková splatná částka

Tato nemovitost již od

měsíčně.

LÍBÍ SE VÁM TATO NEMOVITOST?

  Filip Demel

  Domluvte si semnou prohlídku, kde Vám vše ukážu a hlavně pomůžu s rozhodnutím.

  Zajímají Vás novinky ze světa realit?

  Přihlašte se k odběru našeho newsletteru

  Property Detail

  Facts and Features

  Amenities

  Location

  Floor Plans

  Customer Reviews

  0 Reviews

  Víceúčelový dům Stařeč 0 reviews

  Login to Write Your Review

  There are no reviews yet.