demel&partneři

Description

PRODEJ RODINNÉHO DOMU VE VELKÝCH KUNĚTICÍCH.

1 850 000 Kč

DSC_4526

Lokalita

Velké Kunětice 10,
790 52 Velké Kunětice

Dispozice

3+1
garáž
zahrada

Výměra nemovitosti

Užitná plocha: 81 m²
Zastavěná plocha: 81 m²
Velikost zahrady: 1 200 m²
Velikost pozemku: 1283 m²

Náklady na provoz

Elektro: 1 500 Kč/měs
Plyn: 2 500 Kč/měs
Voda: 800 Kč/měs
Celkem: 4 800 Kč/měs

Hledáte klid a pohodu venkovského života v malebné krajině, nebo toužíte bydlet nedaleko Polských hranic? Mám pro vás řešení. Nabízím  k prodeji útulný domek ve Velkých Kuněticích, ideální pro milovníky klidu a přírody.  Dům o velikosti 81 m2 dispozici 3+1 vás nadchne svoji zahradu příjemné velikosti a garáží. Tento domek je perfektní volbou pro ty, kteří hledají harmonii s přírodou a místo pro odpočinek.

Nabízím vám dvoupodlažní zděný domek vhodný k rekonstrukci.  Při vstupu vás přivítá předsíň, která vás nasměruje do chodby vedoucí středem prvního patra. Hned při ruce máte kuchyň za niž se skrývá obývací pokoj. Na patře najdeme samostatný pokoj, jehož oknem můžeme vidět do předsíně. Dále tu nalezneme koupelnu s vanou a toaletou, vstup do sklepa  i garáže. V druhém poschodí naleznete pokoj, ideální pro klidné spaní a prostornou půdu, která přímo vybízí k uskladnění sezónních pokladů. K domu náleží rozlehlá zahrada o velikosti více než 1 200 m², kde můžete pořádat grilovačky, pěstovat vlastní zeleninu nebo jen lenošit pod širým nebem. Dům má svůj vlastní plynový kotel a je napojený na kanalizaci a vodovod, takže o komfort budete mít postaráno.

Tato nemovitost se nachází nedaleko Jeseníků a je doslova rájem pro milovníky přírody. Čekají vás zde zelené kopce, šumící lesy a potoky. Ve vesnici se nachází mateřská škola, dětské hřiště, obchod i lékař.

PŮDORYSY.

TECHNICKÉ PARAMETRY.

O DOMĚ.

Hledáte útulný domek k rekonstrukci nebo výhodnou investici? Tak tohle je přímo pro vás! Zděný dům je vybaven plastovými okny, která zajišťují izolační vlastnosti. Veškeré elektroinstalace, odpady a další rozvody jsou původní a čekají na svoji výměnu. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Nemovitost je napojena na vodovodní řád a kanalizaci. 

CO DŮM NABÍDNE.

VHODNÝ K REKONSTRUKCI

Tento domeček je určený pro rodinu či pár, který se nebojí rekonstrukce a vdechne mu nový život. Stavba je ideální pro ty, kteří chtějí bydlet blízko přírody nebo hranic s Polskem z důvodů dojíždění do zaměstnání. Nechte se inspirovat zdejší krajinou a vytvořte si svůj vlastní útulný domov v srdci přírody.

VELKÁ ZAHRADA

Kromě interiéru nabízí i zahradu, která bude ideálním místem pro odpočinek i zábavu. Poskytuje perfektní místo pro ranní snídaně venku, nebo večerní posezení s rodinou. Zahrada láká i k pěstování zeleniny i rostlin. A o parkování strach mít nemusíte, garáž si s vaším autem hravě poradí.

V SRDCI PŘÍRODY
Velké Kunětice je vesnice, která se nachází v okrese Jeseník kousek u státních hranic s Polskem. Vesnička je ideálním místem pro ty, kdo hledají klidné prostředí s přírodními krásami, které jsou vhodné pro turistiku, cyklistiku a zimní radovánky.  Necelých 6 km se od nemovitosti nachází jeskyně Na Špičáku, kde můžete začít objevovat zdejší přírodní poklady.

GALERIE.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA.

Hodnota nemovitosti:
Výše úvěru (v Kč):
Vlastní zdroje (v Kč):
Doba splácení (v letech):
Roční úroková sazba (%):

Celková splatná částka

Tato nemovitost již od

měsíčně.

LÍBÍ SE VÁM TATO NEMOVITOST?

  Filip Demel

  Domluvte si se mnou prohlídku, kde Vám vše ukážu a hlavně pomůžu s rozhodnutím.

  Zajímají Vás novinky ze světa realit?

  Přihlašte se k odběru našeho newsletteru

  Property Detail

  Facts and Features

  Amenities

  Location

  Floor Plans

  Customer Reviews

  0 Reviews

  Rodinný dům 3+1, Velké Kunětice 0 reviews

  Login to Write Your Review

  There are no reviews yet.