demel&partneři

Description

PRODEJ RODINNÉHO DOMU V BUČOVICÍCH.

5 790 000 Kč

rodinný dům

Lokalita

Urbáškova,
Bučovice - Vícemilice

Dispozice

5+1

Výměra nemovitosti

Užitná plocha: 154,5 m²
Zastavěná plocha: 196 m²
Velikost zahrady: 308 m²
Velikost pozemku: 504 m²
Pozemek k využívání: 580 m²

Náklady na provoz

Elektro: 2 000 Kč/měs
Plyn: 4 000 Kč/měs
Voda: 1 000 Kč/měs
Celkem: 7 000 Kč/měs

Mám tu pro vás další pecku. Dovolte mi představit vám skvělou příležitost ve formě rodinného domu se zahradou. V klidné a malebné části obce Vícemilice se nachází rodinný dům o dispozici 5+1. Tento cihlový, přízemní řadový dům s rozlehlou zahradou vás doslova okouzlí svojí atmosférou a možnostmi. A teď pozor – je tady šance rozšířit si obzory! Půdní vestavba o ploše 115 m2 čeká jen na vaši fantazii, stejně jako možnost využívání další zahrady o rozloze 580 m2 za domem.

V domě najdete obývací pokoj, který je přesně stvořen pro rodinnou pohodu a pro večerní sledování filmů. Kuchyň je sice menší, ale stále nabízí dostatek místa na všechny vaše kulinářské experimenty. Dvě ložnice, kde můžete spokojeně snít. Dětský pokoj, kde vaši raubíři najdou svůj vlastní svět.
Pokoj pro hosty, protože místa pro návštěvy není nikdy dost a dvě koupelny, aby už jste nikdy
nemuseli ráno čekat frontu. Jako bonus tu najdete sklep, kam můžete schovat všechny vaše
poklady. A to nejlepší?  Garáž s parkováním a to hned pro tři auta. A abych nezapomněl, tak tu máme i terasu, kde si každé ráno můžete vychutnat svoji oblíbenou kávu a večer hodit něco na gril.

Dům se nachází v obci Vícemilice v okrese Vyškov, jen 1,5 km od Bučovic. Obec nabízí skvělou občanskou vybavenost a vynikající dostupnost do okolních obcí a měst. Klidná atmosféra a přátelští sousedé, co víc si přát?

PŮDORYSY.

TECHNICKÉ PARAMETRY.

O DOMĚ.

Tento rodinný dům je ideální pro všechny, kteří touží po pohodlí a
prostoru jak uvnitř, tak venku. Tento řadový přízemní dům s možností dostavby podkroví se bude líbit každému, kdo chce mít veškerou
občanskou vybavenost na dosah ruky, ale preferuje život mimo město. Dokonce i děti to budou mít do školy kousek, takže se rozhodně
nemusíte stresovat ranním chaosem v autě. Dům má vše, co rodina potřebuje, kuchyň, obývací pokoj, koupelnu a čtyři samostatné pokoje, takže každý člen rodiny bude mít svůj prostor pro sebe. A navíc vás určitě potěší i velká garáž, aby na vaše auto nepršelo ani za těch největší bouřek a vejdou se tam rovnou tři. Velká zahrada je ideální pro relaxaci, hry dětí nebo zahradničení. A co když vám to nestačí? Mám pro vás
bonus – možnost využívání další zahrady, kde můžete pěstovat, co jen se vám zlíbí. Ať už sníte o vlastní zeleninové zahrádce nebo malém sadu, tady to všechno můžete mít. A nebojte se o vodu, protože k dispozici je společná studna, která zajistí, že vaše zelené království nikdy neuschne. Takže pokud hledáte domov, kde se budete cítit fakt dobře, pak je tento dům přesně pro vás. Přijďte se podívat a uvidíte, že tady tomu tak opravdu bude!

CO DŮM NABÍDNE.

ŽÁDNÉ STAROSTI S VODOU, ELEKTŘINOU, ČI PLYNEM

Dům je napojený na vodovod, elektřinu, plyn, veřejnou kanalizaci a ohřev vody zajišťuje bojler, takže žádné starosti s těmito záležitostmi nehrozí. Navíc je zde studna, což je ideální pro zahradníky.

VELKÝ POZEMEK, ZDĚNÝ DOMEK I GÁRÁŽ

To vše tady na vás čeká. Celková plocha pozemku činí 504 m2 a je jen na vás, co s ní vymyslíte. Další zahrada za domem, kterou je možné využívat, je ideální pro někoho, kdo rád farmaří, můžete tam pěstovat, co jen se vám zlíbí. Pak si můžete užívat zděný domek, který je ideální pro odpolední
siestu nebo kutilské projekty. A garáž pro tři auta, která je průjezdná až na zahradu, vám poskytne maximální komfort a flexibilitu.

VŠECHNO DŮLEŽITÉ NA DOSAH RUKY

Vícemilice jsou malá obec pouze 1,5 km daleko od Bučovic, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. Ráno můžete skočit pro čerstvé rohlíky do Lidlu a na oběd si zajít do některé z restaurací. V létě se můžete
zchladit v místním koupališti a přes zimu zase využijete krytý bazén. A abych nezapomněl na děti, tak pro ty je tu mateřská i základní škola.

GALERIE.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA.

Hodnota nemovitosti:
Výše úvěru (v Kč):
Vlastní zdroje (v Kč):
Doba splácení (v letech):
Roční úroková sazba (%):

Celková splatná částka

Tato nemovitost již od

měsíčně.

LÍBÍ SE VÁM TATO NEMOVITOST?

  Filip Demel

  Domluvte si se mnou prohlídku, kde Vám vše ukážu a hlavně pomůžu s rozhodnutím.

  Zajímají Vás novinky ze světa realit?

  Přihlašte se k odběru našeho newsletteru

  Property Detail

  Facts and Features

  Amenities

  Location

  Floor Plans

  Customer Reviews

  0 Reviews

  Rodinný dům Bučovice – Vícemilice 0 reviews

  Login to Write Your Review

  There are no reviews yet.