demel&partneři

Description

PRODEJ RODINNÉHO DOMU V DOUBRAVĚ.

2 790 000 Kč

DSC_4331

Lokalita

Doubrava 20,
Doubrava - Hořice, okr. Jičín

Dispozice

2+1
garáž

Výměra nemovitosti

Užitná plocha: 84 m²
Zastavěná plocha: 142 m²
Velikost zahrady: 268 m²
Velikost pozemku: 410 m²

Náklady na provoz

Elektro: 3 000 Kč/měs
Plyn: 4 000 Kč/měs
Voda: 1 000 Kč/měs
Celkem: 8 000 Kč/měs

Chcete utéct z ruchu velkoměsta a vyměnit panelákový byt za malý domek či chatu na samotě u lesa? Mám pro vás ideální řešení! Nabízíme malý domek  v Doubravě nedaleko Hořic, kde si můžete užívat zpěv ptáků. Perfektní pro ty, kteří chtějí mít svou malou zahrádku. Přijďte se podívat a zjistěte, jak snadné je mít obojí!

Při vstupu do domu vás přivítá předsíň, odkud se můžete vydat do kterékoliv místnosti. Z obývacího pokoje s krbem o rozloze 22,6 m2 se snadno dostanete přes delší chodbu, která míjí pokoj až do garáže, což oceníte zejména za nepříznivého počasí. V domě najdeme malou sprchu a samostatnou toaletu. Nesmíme také zapomenout na kuchyň, která čeká na vaše kulinářské dovednosti.

Dům je vybaven pouze nábytkem v kuchyní, ale jinak je zcela volný pro vaše nápady a úpravy. Zahrada o velikosti 262 m2 také jen čeká na to, až ji proměníte ve váš vysněný zelený ráj.  Upravte si tento dům podle svého vkusu a udělejte z něj místo, kde se budete cítit jako doma.

Doubrava je malebná vesnička, kde lišky dávají dobrou noc. Místní obyvatelé jsou přátelští a sousedská pospolitost je tu tak silná, že když se na návsi sejdou dva lidi, už je to považováno za dav. Blízké lesy a louky nabízejí nejen estetický požitek, ale i možnost setkání s divokou přírodou. Navíc, v nedalekých Hořicích se najdou všechny důležité služby, které člověk potřebuje. Jako je lékař, mateřská a základní škola, bazén, pošta a mnoho restaurace.  A pokud máte zájem o historii a kulturu, Hořice vás nezklamou.

PŮDORYSY.

TECHNICKÉ PARAMETRY.

O DOMĚ.

Doubrava je malebná vesnice, která se nachází kousek od Hořic. Vesnička je ideálním místem pro ty, kdo hledají klidné prostředí s přírodními krásami, ale uvítají být i kousek od města, ve kterém se nachází spousta kaváren, restaurací, dětských hřišť, ale i bazén a venkovní koupaliště.

CO DŮM NABÍDNE.

STAČÍ JEN TROCHA KREATIVITY
Tento domeček je jako čistý papír , čeká jen na vás, abyste mu vdechli život. Každý kout a zákoutí bude odrážet váš jedinečný styl. Stavba je ideální pro ty, kteří hledají malý domeček blízko města nebo chalupu na víkendy.

ZAHRADA A POHODLNÉ PARKOVÁNÍ
Kromě útulného interiéru nabízím i zahradu, která bude ideálním místem pro odpočinek i zábavu. Poskytuje perfektní místo pro ranní snídaně venku, nebo večerní posezení s partnerem.  A o parkování strach mít nemusíte, garáž si s vaším autem hravě poradí.

KLID, ALE VŠE NA DOSAH RUKY
Doubrava je malebná vesnice, která se nachází kousek od Hořic. Vesnička je ideálním místem pro ty, kdo hledají klidné prostředí s přírodními krásami, ale uvítají být i kousek od města, ve kterém se nachází spousta kaváren, restaurací, dětských hřišť, ale i bazén a venkovní koupaliště.

GALERIE.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA.

Hodnota nemovitosti:
Výše úvěru (v Kč):
Vlastní zdroje (v Kč):
Doba splácení (v letech):
Roční úroková sazba (%):

Celková splatná částka

Tato nemovitost již od

měsíčně.

LÍBÍ SE VÁM TATO NEMOVITOST?

  Filip Demel

  Domluvte si se mnou prohlídku, kde Vám vše ukážu a hlavně pomůžu s rozhodnutím.

  Zajímají Vás novinky ze světa realit?

  Přihlašte se k odběru našeho newsletteru

  Property Detail

  Facts and Features

  Amenities

  Location

  Floor Plans

  Customer Reviews

  0 Reviews

  Rodinný dům 2+1, Hořice – Doubrava 0 reviews

  Login to Write Your Review

  There are no reviews yet.